Harry Potter i Książe Półkrwi - nowe wydanie (Okładka miękka)

Harry Potter i Książe Półkrwi - nowe wydanie

Harry Potter i Książe Półkrwi - nowe wydanie (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to wspaniałe, całkiem nowe wydanie jednego z największych literackich fenomenów
  • poznasz przeszłość Lorda Voldemorta i jego rodziny
  • to doskonała okazja, aby odświeżyć sobie tę wyjątkową serię
Kup na prezent

Nowe wydanie książki o najsłynniejszym czarodzieju świata różni się od poprzednich nie tylko okładką!

 

Po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic, początki rozdziałów ozdobione będą specjalnymi gwiazdkami, a na końcu pierwszego tomu na Czytelników czeka coś zupełnie wyjątkowego - akt personalny J.K. Rowling, z którego można dowiedzieć się, jakie jest ulubione zwierzę czy bohater literacki autorki.

 
Po nieudanej próbie przechwycenia przepowiedni Lord Voldemort jest gotów uczynić wszystko, by zawładnąć światem czarodziejów. Organizuje tajemny zamach na swego przeciwnika, a narzędziem w jego ręku staje się jeden z uczniów. Czy jego plan się powiedzie? Szósta część przygód Harry'ego Pottera przynosi cenne informacje o matce Voldemorta, jego dzieciństwie oraz początkach kariery młodego Toma Riddle'a, które rzucą nowe światło na sylwetkę głównego antagonisty Pottera.
Na czym polega sekret nadprzyrodzonej mocy Czarnego Pana? Jaki jest cel tajemniczych i niebezpiecznych wypraw Dumbledore'a? I wreszcie, kto jest tytułowym Księciem Półkrwi i jaką misję ma on do spełnienia?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Harry Potter i Książe Półkrwi - nowe wydanie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.