Harry Potter i Insygnia Śmierci - nowe wydanie (Okładka miękka)

Harry Potter i Insygnia Śmierci - nowe wydanie

Harry Potter i Insygnia Śmierci - nowe wydanie (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to wspaniałe, całkiem nowe wydanie jednego z największych literackich fenomenów
  • poznasz przeszłość Lorda Voldemorta i jego rodziny
  • to doskonała okazja, aby odświeżyć sobie tę wyjątkową serię

Nowe wydanie książki o najsłynniejszym czarodzieju świata różni się od poprzednich nie tylko okładką!

 

Po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic, początki rozdziałów ozdobione będą specjalnymi gwiazdkami, a na końcu pierwszego tomu na Czytelników czeka coś zupełnie wyjątkowego - akt personalny J.K. Rowling, z którego można dowiedzieć się, jakie jest ulubione zwierzę czy bohater literacki autorki.

 
Po śmierci Dumbledore'a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi nie wraca do Hogwartu, tylko wyrusza z misją znalezienia sposobu na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca.


Dlaczego Dumbledore nie pozostawił Harry`emu czytelnych wskazówek? Czy przeszłość nieżyjącego dyrektora kryje jakieś niezwykłe tajemnice? Jaką rolę odegra Snape przy boku Voldemorta? Czy Harry`emu uda się dotrzeć do najważniejszych miejsc i faktów dotyczących jego rodziny? Siódmy tom przyniesie odpowiedzi na wszystkie istotne dla potteromaniaków pytania.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Harry Potter i Insygnia Śmierci - nowe wydanie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.