Harry Potter 7 Harry Potter i Insygnia Śmierci (Okładka miękka)

Harry Potter 7 Harry Potter i Insygnia Śmierci

Harry Potter 7 Harry Potter i Insygnia Śmierci (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Po śmierci Dumbledore'a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi opuszcza Hogwart, by odnaleźć sposób na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca. Dlaczego Dumbledore nie pozostawił Harry`emu czytelnych wskazówek? Czy przeszłość nieżyjącego dyrektora kryje jakieś niezwykłe tajemnice? Jaką rolę odegra Snape przy boku Voldemorta? Czy Harry`emu uda się dotrzeć do najważniejszych miejsc i faktów dotyczących jego rodziny?
 • 15 lutego 2015 ElfikBook,

  Ku śmierci iść drogą

  Ostatnia część... Ostatnie przygody... Ostatnie walka... To była seria, z którą nie mogłam się rozstać. Jednak ten czas przyszedł. Siódma część – geni... czytaj >
  Ostatnia część... Ostatnie przygody... Ostatnie walka... To była seria, z którą nie mogłam się rozstać. Jednak ten czas przyszedł. Siódma część – genialne zakończenie cyklu o Harrym Potterze. Nie mogłam się oderwać od tej książki. Walczyłam sama z sobą, by choć na chwilę przestać czytać, żeby nie żegnać się z nią tak szybko. Nie mogłam. Wybitna powieść.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1