Harry Potter 6 Harry Potter i Książę Półkrwi (Okładka miękka)

Harry Potter 6 Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter 6 Harry Potter i Książę Półkrwi (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
5.00 / 1 głosów

Po nieudanej próbie przechwycenia przepowiedni Lord Voldemort jest gotów uczynić wszystko, by zawładnąć światem czarodziejów. Organizuje tajemny zamach na swego przeciwnika, a narzędziem w jego ręku staje się jeden z uczniów. Czy jego plan się powiedzie? Tom szósty przygód Harry’ego Pottera przynosi cenne informacje o matce Voldemorta, jego dzieciństwie oraz początkach kariery młodego Toma Riddle’a, które rzucą nowe światło na sylwetkę głównego antagonisty Pottera. Na czym polega sekret nadprzyrodzonej mocy Czarnego Pana? Kto będzie nowym nauczycielem obrony przed czarną magią? Jaki jest cel tajemniczych i niebezpiecznych wypraw Dumbledore’a? Kto będzie wybranką serca Harry’ego? I wreszcie, kto jest tytułowym Księciem Półkrwi i jaką misję ma on do spełnienia?
 • 7 lutego 2015 ElfikBook,

  Coraz bliżej...

  Harry Potter, jak dla wielu innych osób, jest dla mnie wspomnieniem dzieciństwa. Seria, która jako pierwsza podbiła moje serce. Ta część jest dla mnie... czytaj >
  Harry Potter, jak dla wielu innych osób, jest dla mnie wspomnieniem dzieciństwa. Seria, która jako pierwsza podbiła moje serce. Ta część jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy ukazuje nam przejrzyste spojrzenie na wszystkie wydarzenia poprzednich części. To właśnie w tej części pojawiły się pierwsze łzy, ale i chwile radości. Tutaj uświadomiłam sobie, jak bardzo przywiązałam się do tego chłopaka z blizną. Jeśli czytaliście poprzednie części, musicie koniecznie przeczytać i tę!

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1