Harry Potter 4 Harry Potter i Czara Ognia (Okładka miękka)

Harry Potter 4 Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter 4 Harry Potter i Czara Ognia (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
W tym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozegra się Turniej Trzech Czarodziejów, na który przybędą uczniowie z Bułgarii i Francjii. Zgodnie z prastarymi regułami w turnieju uczestniczyć ma trzech uczniów - reprezentantów każdej ze szkół, wybranych przez Czarę Ognia. Dziwnym zbiegiem okoliczności wybranych zostaje czterech. Co z tego wynika dla Harry`ego, jego przyjaciół i całego świata czarodziejów, dowiecie się z lektury 767 stron (!) czwartego tomu "Harry`ego Pottera". Wątkiem przewijającym się przez wszystkie tomy jest walka dobra ze złem. Obawiam się, że będą ofiary! - powiedziała J.K. Rowling, zapytana o treść tomu czwartego. Czytelników czekają mocne wrażenia!
 • 15 lutego 2015 ElfikBook,

  Turniej czas zacząć

  Kolejna książka z cyklu o Harrym Potterze. Moim zdaniem najgorsza z całej siódemki, jednakże nadal znajdująca się na szczycie moich ulubionych książek... czytaj >
  Kolejna książka z cyklu o Harrym Potterze. Moim zdaniem najgorsza z całej siódemki, jednakże nadal znajdująca się na szczycie moich ulubionych książek. Tym bardziej że ta część jest już o wiele bardziej mroczna i dojrzalsza niż wcześniejsze trzy. Pokazuje problemy młodych ludzi i wydarzenia, z którymi żaden nastolatek nie powinien się mierzyć. Pozycja obowiązkowa dla fanów fantastyki!

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1