Hania Humorek zostaje gwiazdą (MP3)

Hania Humorek zostaje gwiazdą
Mało kto nadaje ma takie zadatki na gwiazdę jak Hania Humorek. Niestety, to Julka Wróbel, szkolna koleżanka Hani, widnieje na zdjęciu zamieszczonym na pierwszej stronie gazety. Ale to tylko zmotywuje pannę Humorek do zdobycia sławy. Ima się więc różnych pomysłów, ale żaden nie kończy się powodzeniem. Czy uda jej się wymyślić coś, co wybawi ją… z niesławy?

Uwielbiana, pomysłowa i lekko zwariowana Hania Humorek wraca w kolejnej części serii audiobooków przygotowanych na podstawie popularnych i niezwykle lubianych opowiadań autorstwa Megan McDonald.

„Hania Humorek ratuje świat”, podobnie jak pozostałe nagrania, ukazuje się w interpretacji Julii Kamińskiej, która wspaniale wciela się w różne oryginalne postaci. Tym, którzy chcieliby wiedzieć, jakie inne pomysły wcieliła w życie niezwykła trzecioklasistka, polecamy również pozostałe audiobooki z Hanią w roli głównej, między innymi „Hania Humorek ogłasza niepodległość”, „Hania Humorek ratuje świat” czy „Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata”.

Słuchając nagrań, poznacie rodzinę i przyjaciół tej przesympatycznej bohaterki i przekonacie się, że nie ma takiej historii związanej z Hanią, która nie poprawi Wam humorków.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Hania Humorek zostaje gwiazdą" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.