Hania Humorek ratuje świat (MP3)

Hania Humorek ratuje świat
Czy trzecioklasistka może uratować świat? Może nie każda podjęłaby ten trud, ale Hania Humorek postanowiła, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby ulżyć planecie. Wszystko zaczęło się od lekcji środowiska, w trakcie której dowiedziała się, jak ludzie nie szanują wody, powietrza i ziemi.

Posłuchajcie, na jakie pomysły wpadła Hania i do czego teraz będzie namawiać swoich najbliższych.

Jak zwykle z Hanią Humorek będzie wesoło, choć temat jej nowego przedsięwzięcia jest naprawdę poważny. Audiobook „Hania Humorek ratuje świat” to kolejny dowód na to, że mała dziewczynka potrafi rozbawić każdego. Seria nagrań z jej przygodami od kilku lat jest wydawniczym hitem.

W polskiej wersji językowej opowiadania autorstwa Megan McDonald czyta Julia Kamińska, która doskonale sprawdziła się jako lektorka książek dla dzieci.

Fanom Hani Humorek, Smrodka i spółki, polecamy także inne części tego fantastycznego cyklu, między innymi „Hania Humorek zostaje gwiazdą” oraz „Hania Humorek przepowiada przyszłość”. Koniecznie też, jeśli nie mieliście jeszcze okazji, sięgnijcie po pierwszą odsłonę serii nagrań, zatytułowaną po prostu „Hania Humorek”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Hania Humorek ratuje świat" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.