Hania Humorek przepowiada przyszłość (MP3)

Hania Humorek przepowiada przyszłość
Czy jeśli jasno patrzy się w przyszłość, można w niej coś zobaczyć? Coś przewidzieć? Dowiedzieć się czegoś więcej niż pozostali? Cóż, Hania właśnie odkryła nowy talent. Dzięki magicznemu pierścieniowi potrafi przewidzieć, co się wydarzy. Nikt chyba nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Teraz sympatyczna bohaterka niektórym pomoże, ale wszystkich bez wyjątku zaskoczy.

Polecamy kolejny niezwykły audiobook z opowieściami o Hani Humorek, dziewczynce, która rozbawi i dzieci, i dorosłych. Jej zwariowane pomysły sprawiają, że otoczenie musi mieć się na baczności. I choć zawsze wszystko dobrze się kończy, historie, które opowiada Megan McDonald naprawdę mogą trzymać w napięciu.

„Hania Humorek przepowiada przyszłość” to część cyklu, który z każda częścią cieszy się coraz większą popularnością. Na potrzeby nagrań o przygodach i pomysłach Hani Humorek i jej towarzyszy czyta Julia Kamińska.

Oprócz historii z magicznym pierścieniem, w której Hania zamienia się w Madame H., dostępne są również audiobooki zatytułowane „Hania Humorek ogłasza niepodległość”, „Hania Humorek ratuje świat” oraz kilka innych, które niezawodnie poprawiają humor.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Hania Humorek przepowiada przyszłość" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.