Hania Humorek ogłasza niepodległość (MP3)

Hania Humorek ogłasza niepodległość
Hania Humorek jest zafascynowana nowymi pojęciami: wolność i niepodległość. Uczyła się o tym na lekcji historii, kiedy jej klasa omawiała akurat rewolucję amerykańską.

W kolejnym audiobooku usłyszymy o tym, co w związku z tymi nowymi pojęciami postanowiła i jakie konsekwencje dla domowego życia miały te decyzje.

Bo szalone pomysły Hani zawsze niosą ze sobą kłopoty – raz mniejsze, innym razem większe. Ale zawsze pojawiają się problemy, gdy rezolutna trzecioklasistka realizuje jedną ze swoich wizji.

Polecamy niezwykła kolekcję nagrań, które rozbawią dzieci i dorosłych. Czytelnicy i słuchacze na całym świecie czekają z niecierpliwością na każda kolejną powieść Megan McDonald, bo to wspaniała porcja zabawy.

W polskiej wersji językowej audiobooki, w tym również „Hania Humorek ogłasza niepodległość” ukazują się w wykonaniu Julii Kamińskiej.

A kiedy już poznacie historię niezależności, niepodległości i wolności sympatycznej Hani, koniecznie sięgnijcie po pozostałe części serii, wśród których szczególnie polecamy tytuły „Hania Humorek. W osiem i pół dnia dookoła świata” oraz „Hania Humorek ratuje świat”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Hania Humorek ogłasza niepodległość" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.