Hania Humorek. Mały detektyw (MP3)

Hania Humorek. Mały detektyw
Tych, którzy mieli już okazję poznać Hanię Humorek, nie zaskoczy informacja, że ta pomysłowa i energiczna dziewczynka postanowiła zostać detektywem. Cóż, nie miała innego wyjścia, skoro trafiła się zagadka do wyjaśnienia: zaginął policyjny pies Czoko i nie wiadomo, czy po prostu się zgubił, czy ktoś go porwał. Może okrutni porywacze psów? To trzeba ustalić i Hania z ochotą się tym zajmie.

Audiobook z kolejną częścią przygód Hani to propozycja nie tylko dla jej rówieśniczek. Jak pokazuje doświadczenie, chętnie słuchają tej serii młodsi bracia, starsze siostry i dorośli, którzy choć raz mogli usłyszeć, jakie wspaniałe pomysły ma Hania Humorek i jak znakomicie potrafi się zabrać do ich realizacji.

Seria zabawnych nagrań o Hani, Smrodku i Julce Wróbel to od kilku lat jeden z najzabawniejszych i najbardziej lubianych cyklów przygodowych dla dzieci. Autorka, Megan McDonald stworzyła już kilka tomów, które teraz dostępne są w wersji audio. W polskim wydaniu wspaniale przeczytała je Julia Kamińska.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Hania Humorek. Mały detektyw" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.