Hania Humorek idzie na studia (MP3)

Hania Humorek idzie na studia
Bystra i dzielna Hania Humorek znowu w akcji. Tym razem rezolutna kilkulatka ma małe kłopoty. Naprawdę, maleńkie. Właściwie nie ma o czym mówić, to przecież tylko matematyka.

Audiobook „Hania Humorek idzie na studia” to kolejne perypetie wesołej bohaterki.

W najnowszej odsłonie przygód dziewczynki usłyszymy o planie rodziców Hani, którzy postanowili jej pomóc w nauce. Zatrudnili korepetytorkę i stwierdzili, ze Hania będzie uczęszczać na dodatkowe zajęcia. To nie spotkało się z aprobatą Hani, która uznała, że korepetycje są wielką stratą czasu, a matematyka i tak jej się nie przyda. Zdanie zmieniła dopiero wówczas, gdy poznała swoją nową nauczycielkę – wyluzowaną i bardzo sympatyczną studentkę. Hani od razu wróciła ochota do nauki, a nawet zapragnęła od razu pójść na uniwersytet.

Posłuchajcie, czy udało się jej przezwyciężyć problemy w szkole podstawowej i czy zapał nie prysnął za szybko. Zabawna, przygodowa opowieść Megan McDonalds ponownie przenosi nas do świata Hani, który dzieci na całym świecie pokochały za znakomity humor i zwariowane pomysły bohaterki.

Audiobook „Hania Humorek idzie na studia”, podobnie jak pozostałe części tej fantastycznej serii, ukazał się w interpretacji Julii Kamińskiej.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Hania Humorek idzie na studia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.