Hania Humorek (MP3)

Hania Humorek
Bohaterka, która bezbłędnie poprawi humorki wszystkim słuchaczom.

Oto pierwszy audiobook z cyklu powieści Megan McDonald. Słuchacze będą mieli okazję poznać Hanię Humorek, rezolutną trzecioklasistkę, która szybko wpada w kłopoty, ma niezwykłe pomysły i realizuje je z prędkością światła.

To jedna z najpopularniejszych serii historii dla dzieci, jakie wydano w ostatnich latach. Każda kolejna odsłona cyklu cieszy się dużym powodzeniem, a po przygody Hani i jej przyjaciół chętnie sięgają kolejne dzieci.

Nagranie „Hania Humorek” to ponad półtorej godziny znakomitej zabawy. Słuchając audiobooka, uśmieją się nie tylko równolatki Hani, które mogłyby być jej szkolnymi koleżankami, ale również chłopcy tacy jak Smrodek, młodszy brat Hani i dorośli słuchacze, którzy z pewnością docenią inteligentną i sympatyczną bohaterkę.

Audiobooki w prezentowanej serii ukazują się w interpretacji Julii Kamińskiej. Oprócz „Hani Humorek”, która otwiera cykl, dostępne są również kolejne części, między innymi : „Doktor Hania Humorek”, „Hania Humorek zostaje gwiazdą” oraz „Hania Humorek ogłasza niepodległość”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Hania Humorek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.