Handlarze czasem (MP3)

Handlarze czasem
Oto pomysł, który musi się udać! Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest, móc kupić lub sprzedać trochę czasu, posłuchajcie tego audiobooka. „Handlarze czasem” to pełna humoru i wspaniałych idei opowieść o tych, którym udało się skonstruować maszynę do handlowania czasem. To rewolucja. Ale czy świat jest na nią gotowy?

Przedstawiamy audiobook na podstawie powieści jednego z najpopularniejszych polskich satyryków – Tomasza Jachimka. „Handlarze czasem” to jego niezwykle udany literacki debiut, ale w ciemno mogą sięgnąć po nagranie ci słuchacze, którzy znają jego sceniczne i kabaretowe dokonania. Nie zawiodą się miłośnicy ciętego, nieco absurdalnego humoru, szalonych pomysłów, którzy bohaterowie Jachimka realizują z energią i ochotą. Akcja powieści rozgrywa się współcześnie, maszyna wuja Franciszka jest być może pieśnią przyszłości, ale czemu nie sprawdzić już dziś, jakie mogą być konsekwencje, gdy do gry wkroczą handlarze czasem?

Zabawna, pełna zmyślonych postaci i znajomych problemów historia dla młodszych i starszych słuchaczy, która na potrzeby nagrania przeczytał sam autor.

Oryginalna powieść fantastyczno-obyczajowa z akcją w dzisiejszej Polsce. Wuj Franciszek, szalony wynalazca, tworzy maszynę do... kupna i sprzedaży czasu. Ci, którzy mają go za dużo mogą go sprzedać tym, którzy mają go za mało! Wynalazek rewolucjonizuje świat, chcą korzystać z niego wszyscy, biznesmeni i bezrobotni, starzy i młodzi. Czy przez to staną się szczęśliwsi? Błyskotliwie, ironicznie i z humorem o współczesnym, zwariowanym świecie i ludzkim życiu, które ma sens wyłącznie dzięki walce z przeciwnościami losu. Drogi Słuchaczu! Czy brakowało Ci kiedyś czasu? Pieniędzy? Czy miałeś kiedyś czasu za dużo? Nie pytam, czy miałeś kiedyś za dużo pieniędzy, bo wiem, że nie. A na płycie mieści się osiem godzin historii o ludziach, którym takie rzeczy się przydarzyły. Bohaterowie są, owszem, fikcyjni, ale problemy dziwnie znajome. Trochę śmieszne, trochę przerażające, nieco groteskowe, ale i dające do myślenia. No i jeszcze jedna warta podkreślenia kwestia – książkę czyta autor. Czy to jest zachęta, czy też groźba – zdecyduj, Drogi Słuchaczu, sam. Jeśli uznasz, że zachęta – fantastycznie, jeśli groźba – wyrzuć w cholerę ten audiobook i kup sobie Handlarzy czasem w wersji papierowej. I Ty, i autor, i wydawnictwo będziemy w pełni zadowoleni…

Tomasz Jachimek

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Handlarze czasem" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.