Halo, Halo... mówi Bohdan Tomaszewski (MP3)

Halo, Halo... mówi Bohdan Tomaszewski
Zapis wywiadu, jaki Andrzej Zydorowicz przeprowadził ze znakomitym sprawozdawcą sportowym Bohdanem Tomaszewskim. Tytuł audiobooka odnosi się do słów, jakie Bohdan Tomaszewski wypowiadał, gdy wchodził na antenę, aby relacjonować wydarzenia sportowe z zawodów, mistrzostw oraz igrzysk olimpijskich. Doskonały dziennikarz, ale również sportowiec, wielki znawca tenisa oraz mistrz mowy polskiej. Uwielbiany przez słuchaczy i telewidzów Tomaszewski stał się symbolem wysokiej jakości dziennikarstwa i niepowtarzalnych komentarzy, które często były równie interesujące jak same wydarzenia sportowe, których dotyczyły.

Audiobook to zapis ponad dwugodzinnego wywiadu na tematy zawodowe i osobiste. Słucha się go z przyjemnością, nie tylko z uwagi na poruszane ze znawstwem tematy, ale także z powodu fantastycznego, charakterystycznego głosu Bohdana Tomaszewskiego, który towarzyszył Polakom w przełomowych dla naszego narodowego sportu chwilach.

W serii „Wywiady sportowe” ukazały się także audiobooki będące zapisem rozmów Andrzeja Zydorowicza ze Zbigniewem Bońkiem oraz Antonim Piechniczkiem i Mariuszem Czerkawskim.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Halo, Halo... mówi Bohdan Tomaszewski" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.