Hałas hula (MP3)

Hałas hula
Sympatyczne postaci znajdą się również wśród piratów. Szczególnie, jeśli piratem jest ukochany przez dzieci Jake. „Hałas hula” to kolejny w cyklu disneyowskich audiobooków, które łączy kilka ważnych dla maluchów i rodziców cech.

Nagrania nie są długie, historie są pasjonujące, opowiedziane prostym językiem, a przede wszystkim ich bohaterami są wspaniałe postaci, które od lat kochają zarówno najmłodsi odbiorcy, jak i ich rodzice. Zabawa z Jakiem to pomysł dla wszystkich, którzy uwielbiają dalekie morskie wyprawy.

To wspaniała kolekcja, w której słuchacze odnajdą piękne klasyczne opowiadania nawiązujące do starych filmów Studia Walta Disneya, ale również do nowych produkcji, które już zyskały uznanie widzów i słuchaczy. Wszystkie historie w serii cechuje również wspaniały dobór lektorów.

Zarówno „Hałas hula”, jak i pozostałe tytuły zinterpretowali wspaniali polscy aktorzy, między innymi Jacek Kawalec, Artur Barciś, Joanna Koroniewska i Anna Dymna. Prezentowaną tutaj opowieść o piracie Jake'u i jego przyjaciołach przeczytał na potrzeby nagrania Krzysztof Tyniec.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Hałas hula" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.