Gwiezdny wojownik, Tom 1. Działko, szlafrok i księżniczka (Okładka miękka)

Gwiezdny wojownik, Tom 1. Działko, szlafrok  i księżniczka

Gwiezdny wojownik, Tom 1. Działko, szlafrok i księżniczka (Okładka miękka)

Oferta specjalna -14%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Katarzyna Berenika Miszczuk zasłynęła diabelsko-anielską serią powieści
  • lubisz fantasy z ciętym humorem
  • przekonasz się, jak załoga statku kosmicznego poradziła sobie z ratowaniem Ziemi
Kup na prezent

Komiczna powieść kosmiczna!

 


Załoga zebrana z łapanki wyrusza rozklekotanym złomem, by uratować Ziemię przed nadlatującą asteroidą. Kto zapomniał przykręcić działko, o co chodzi z czerwonym szlafrokiem i jaką rolę w tym wszystkim odgrywa księżniczka?

 

LubimyCzytać.pl

Powieść z przymrużeniem oka i z dużą dawką humoru, który sprawia, że kosmiczna przygoda przypadnie do gustu nawet tym, którzy fanami SF nie są.


Przyprawiony sporą dozą ciętego humoru, Gwiezdny wojownik przypadnie do gustu zarówno fanom SF, absurdalnego humoru Douglasa Adamsa jak i lekkiej i przyjemnej fantastyki.

 

 


Gwiezdny Wojownik” to absurdanie dobra historia dziwacznej załogi kosmicznego statku, który musi uratować świat. Wyraziste postaci i szybka, przemyślana akcja nie pozwolą Wam się nudzić, a ciekawa formuła wzbudzi w Was ochotę na więcej.

Lustrorzeczywistosci.pl


Jest to pierwsza powieść si-fi Pani Miszczuk. Mam nadzieję, że nie ostatnia. Chętnie przeczytam kolejne tomy serii.

Granice.pl

 

 


 
 

Katarzyna B. Miszczuk (ur. 1988) – lekarka i pisarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Debiutowała w wieku osiemnastu lat powieścią Wilk (2008), jej kontynuacja, Wilczyca, ukazała się w 2009 i została nominowa do Nagrody Nautilus, przyznawanej za najlepszy polski fantastyczny utwór literacki.

 

Sławę przyniosła jej trylogia diabelsko-anielska: Ja, diablica (W.A.B. 2010), Ja, anielica (W.A.B. 2011) i Ja, potępiona (W.A.B. 2012). Wydała także powieść grozy Druga szansa (W.A.B. 2013) i kryminał Pustułka (W.A.B. 2015). Jest również autorką bestsellerowego cyklu słowiańskiego Kwiat paproci: Szeptucha (W.A.B. 2016) i Noc Kupały (W.A.B. 2016). 

 

Strona autorki:katarzynaberenikamiszczuk.blogspot.com.Powieść z przymrużeniem oka i z dużą dawką humoru, który sprawia, że kosmiczna przygoda przypadnie do gustu nawet tym, którzy fanami SF nie są.

LubimyCzytać.pl

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gwiezdny wojownik, Tom 1. Działko, szlafrok i księżniczka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.