Gwiezdny pył (MP3)

Gwiezdny pył
Wspaniała opowieść autorstwa Neila Gaimana, mistrza baśniowych historii. Teraz tak lubiana książka autora również w wersji audio i to w znakomitym, docenionym przez fanów gatunku wykonaniu Artura Barcisia. „Gwiezdny pył” to historia chłopca, który wyruszył w daleką, niebezpieczna podróż, aby spełnić pragnienie swego serca. Poznamy nie tylko bogaty wewnętrzny świat emocji bohatera, ale przede wszystkim wiktoriańską Anglię, w której rozgrywa się akcja. To uniwersalna opowieść o marzeniach, dążeniu do celu i odwadze, która każdy musi znaleźć w sobie, jeśli chce przeżyć ciekawe, wartościowe życie.

Audiobook z pewnością ucieszy dorosłych fanów Gaimana, ale jest to nagranie, które śmiało możemy przedstawić również młodszym słuchaczom. Dzieci i młodzież odnajdą w niej piękne przesłanie, wspaniałe przygody i charakterystyczny dla autora cudowny świat wyobraźni, w którym porusza się bohater.

Powieść drogi, która w wersji audio znakomicie sprawdzi się w wielu sytuacjach, również w trakcie podróży – wspólnych wakacyjnych wypraw rodzinnych.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gwiezdny pył" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.