Gwiazdy na dobranoc (MP3)

Gwiazdy na dobranoc
To, co najmilej wspominamy z dzieciństwa, to między innymi wspaniałe opowieści, których słuchaliśmy przed zaśnięciem. Czasami były to historie znane i lubiane, popularne baśnie i opowiadania stworzone przez cenionych autorów. Zdarzało się również, że dorośli, którzy układali nas do snu: rodzice lub dziadkowie, wymyślali własne opowieści.

Tym razem prezentujemy wspaniały audiobook. Trudnego zadania napisania i przeczytania opowieści na dobranoc podjęli się różni znani ludzie: aktorzy, muzycy, osoby na co dzień pracujące w mediach. Wspaniałe, poruszające wyobraźnię, ale jednocześnie doskonale wyciszające przed snem historyjki z pewnością spodobają się maluchom i ich rodzicom. To oryginalne, bo napisane specjalnie na potrzeby niniejszej publikacji opowiadania dla dzieci.

Ponad dwie i pół godziny nagrań podzielonych na kilka opowieści to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią przytulić głowę do poduszki i szybko odpłynąć do krainy snu, ale także dla tych, którzy chcieliby przed zaśnięciem posłuchać czegoś dłuższego.

„Gwiazdy na dobranoc” ukołyszą do snu.

Posłuchajcie zatem, jakie historie stworzyli między innymi Piotr Cyrwus, Halina Mlynkova, Paulina Holtz czy Beata Tyszkiewicz.

Wśród autorów i jednocześnie lektorów są m.in.

-Beata Tyszkiewicz (Angielska przystań panny Atkinson),

-Anita Lipnicka (Dziwny przypadek Maliny S.),

-Halina Mlynkova (Dziwny samochodzik),

-Paulina Holtz (Dziewczynka Albertyna i skarb),

-Piotr Cywrus (Świnka),

-Tomasz Jachimek (Bajka o Czarodzieju Kangurze Bez Ograniczeń Budżetowych)

-Marcin Prokop. Humor, poezja i fantazja.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gwiazdy na dobranoc" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.