Gwiazdozbiór kata (MP3)

Gwiazdozbiór kata
Wyobraźcie sobie kata. I natychmiast zapomnijcie o tym wyobrażeniu, bo oto audiobook, który diametralnie zmieni Wasze postrzeganie tej niezwykłej profesji.

„Gwiazdozbiór kata” Rafała Dębskiego to historia, która rozgrywa się kilkaset lat temu. Słuchacze odnajdą tu różne wątki. Będzie to opowieść o honorze i zdradzie, miłości i szaleństwie, rzeczywistości i magii oraz o granicy między nimi, którą łatwo przekroczyć. Nie wszystkie nadprzyrodzone umiejętności są mile widziane,. Niektóre przynoszą przekleństwo i ból.

Bohater „Gwiazdozbioru kata” to postać, która wykazuje się okrucieństwem, przynosi nie tylko śmierć, ale potworne męki. Czy ma ku temu powód? I jaką tajemnicę kryje w swojej przeszłości? Czy to ona usprawiedliwia postępowanie tytułowego kata?

Posłuchajcie wspaniałej, pełnej przerażających wydarzeń opowieści, w której znajdą się też watki romantyczne i sentymentalne. Wzruszycie się, uśmiechniecie, a przez cały czas będziecie ciekawi, co stanie się dalej. To barwna, ale również nieco refleksyjna historia, którą w wersji audio prezentuje Roch Siemianowski.

Jako audiobooki dostępne są również inne książki autorstwa Rafała Dębskiego, między innymi: „Kiedy Bóg zasypia”, „Łzy Nemezis” oraz „Słońce we krwi”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gwiazdozbiór kata" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.