Gucio zaczarowany (MP3)

Gucio zaczarowany
Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jaka kara może Was spotkać za lenistwo? Ale nie mówimy o takiej karze, która wymierzają rodzice albo pani nauczycielka.

Gucio był leniuszkiem i za karę został zamieniony… w muchę. I razem z nim słuchacze mogą wybrać się we wspaniałą podróż do krainy zwierząt. Audiobook to znakomita pozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To nie tylko znakomicie opowiedziane przygody, ale również wartościowa merytorycznie, edukacyjna opowieść o przyrodzie.

Gucio jako mała mucha spotyka na swej drodze przeróżne zwierzęta i poznaje szczegóły dotyczące ich życia. To pasjonująca fabularna publikacja, która zaspokoi dziecięcą ciekawość, a może nawet sprawi, że maluchy zainteresują się tym, jak mieszkają, żywią się i radzą sobie zwierzęta.

Nagranie to blisko trzy i pół godziny zabawy połączonej z nauką.

Zabawne, a jednocześnie niezwykle ciekawe historie, które Gucio przeżył jako owad to opowieści dla całej rodziny. Zofia Urbanowska opowiedziała to wszystko pięknym językiem, a audiobook ukazał się w znakomitej interpretacji Adama Hutyry.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gucio zaczarowany" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.