Grzybobranie w Zielonym Gaju

Grzybobranie w Zielonym Gaju

Grzybobranie w Zielonym Gaju

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • to świetna gra planszowa dla całej rodziny
 • to wspaniały pomysł na prezent
Kup na prezent
 • Planszowa
 • polska
 • 4+
 • 2-4
 • Trefl
„Grzybobranie w Zielonym Gaju” to kultowa gra planszowa dla każdego, kto lubi dobrą zabawę w gronie najbliższych. Dzięki tej rozbudzającej wyobraźnię grze, możemy przenieść się do leśnej krainy, gdzie czeka nas mnóstwo niezapomnianych przygód i zabawnych wspomnień. Aby zebrać jak najwięcej grzybów i szybko napełnić swój koszyczek, musisz udać się w podróż po leśnych zakamarkach, pokonując kręte ścieżki wśród drzew, przez góry i pagórki, a także przeprawiając się przez rzekę i jezioro. Podejmij wyzwanie i stań się grzybiarzem roku!

Las na planszy odzwierciedla prawdziwy zielony gaj. Znajdziesz tam nie tylko elementy nieożywionej przyrody, ale także wiele leśnych zwierzaków. Biorąc udział w „Grzybobraniu w zielonym gaju”, musisz liczyć się z tym, że tu przyroda dyktuje warunki. W lesie musisz uważać, aby nie natknąć się na dzika, inaczej będziesz musiał uciekać na drzewo. Twoim obowiązkiem jest także zachowanie względnej ciszy, aby nie spłoszyć saren. Natomiast, jeśli będziesz wystarczająco uważny, w zamian za czujność będziesz mógł pobawić się z zającem. Pamiętaj o wystających konarach drzew oraz bagnach i jeziorach – w lesie łatwo się ubrudzić oraz zamoczyć. I pod żadnym pozorem nie jedz czerwonych muchomorów – są trujące. Uszanuj zasady panujące w zielonym gaju i rusz w podróż pełną emocji i niezapomnianych przygód!

Zawartość pudełka do gry to: piękna i barwna trójwymiarowa plansza, cztery koszyczki do gry, grzyby jadalne oraz pięć czerwonych muchomorów, kostka do gry i czytelna instrukcja w języku polskim. Do grzybobrania mogą przystąpić już dwie osoby, a maksymalna ilość graczy sięga czterech uczestników. Czas zabawy jest indywidualny, ale przeciętna gra zajmuje około 20-30 minut, jednak wszystko zależy od tego, ile razy chcemy przejść fascynującą drogę prowadzącą przez zielony gaj. Do leśnej przygody mogą przystąpić już czterolatkowie! Zatem jest to doskonała rozrywka nie tylko dla większych dzieci, ale także dla naszych ukochanych maluszków. Podczas zabawy rodzice mają szansę zbliżyć się do swoich pociech, a dzieci pokochać wspólnie spędzany czas z rodzicami. „Grzybobranie w Zielonym Gaju” to zabawa, której mogą samodzielnie podejmować się najmłodsi w gronie kolegów i koleżanek albo po prostu ciekawa gra towarzyska przeznaczona również dla dorosłych uwielbiających planszówki.

„Grzybobranie w Zielonym Gaju” to nie tylko doskonała rozrywka dla całej rodziny, ale także ciekawa forma nauki dla najmłodszych graczy. Dzięki prostym zasadom i poleceniom przeznaczonym dla dzieci, gra ma duży walor edukacyjny. Przedstawia najważniejsze zagadnienia dotyczące przyrody oraz leśnych istot. Daje dzieciom wiedzę o lesie i prawach natury, które w nim rządzą. Najmłodsi mogą poznać zajączki, lisy, dziki, jeże i inne przyjazne dzikie zwierzątka. Ponadto, dzieci nabierają większej wiedzy na temat ukształtowania i charakterystyki lasu oraz jego „owoców”, jakimi są grzyby jadalne i niejadalne. Gra może stanowić bardzo dobry początek zainteresowania maluszków wiedzą na temat przyrody, wzbudzić w nich miłość i szacunek do zwierząt oraz głęboką empatię dla natury i jej losu, co w obecnych czasach jest niezwykle ważne. Chwyć koszyk w rękę i wyrusz w leśną podróż! Wygrywa ten, kto ma szczęście w rzutach kostką, zbierze najwięcej jadalnych grzybów i pierwszy dotrze do mety!
 • Planszowa
 • polska
 • 4+
 • 2-4
 • Trefl

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Grzybobranie w Zielonym Gaju" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.