Okładka Symulator lotniskowej straży pożarnej
Gra:

Symulator lotniskowej straży pożarnej

Lotniska to niezwykle wrażliwe punkty komunikacyjne. Dlatego też na każdy wypadek służby ratunkowe muszą szybko i skutecznie reagować.

5 gwiazdek na 5
na podstawie 2 ocen
Oferta promocyjna -68%
:
:
:

Chcesz kupić Symulator lotniskowej straży pożarnej, bo:

  • steruj szczegółowo i wiernie odwzorowanymi pojazdami, a także używaj wielu dostępnych funkcji oraz elementów wyposażenia
  • wykonuj realistyczne misje - od zabezpieczania tankującego samolotu, po usuwanie skutków katastrofy odrzutowca pasażerskiego
  • zbadaj ogromny, zajmujący ponad 20 km kw. teren lotniska, po którym można swobodnie jeździć.

Wideo:

Galeria:

Kliknij aby powiększyć

Symulator lotniskowej straży pożarnej - opis:

Dramatyczne akcje ratownicze podczas spektakularnych katastrof lotniczych, ogień na pokładzie samolotów pasażerskich, uszkodzone towary niebezpieczne i pożary silników – wyzwania, które czekają na ciebie w Symulatorze Lotniskowej Straży Pożarnej, są emocjonujące i różnorodne.

Nigdy nie wiadomo, kiedy umiejętność szybkiego reagowania i głowa na karku mogą okazać się potrzebne. Nawet podczas wykonywania pozornie niegroźnych prac, takich jak tankowanie samolotów czy zabezpieczanie towarów niebezpiecznych, może być konieczne wezwanie służb ratunkowych. W grze czeka na ciebie wiele realistycznych misji podczas dziennych i nocnych zmian.

Zasiądź za sterami najnowocześniejszych pojazdów specjalnych takich jak PANTHER firmy Rosenbauer, który zaprojektowano i stworzono specjalnie do akcji na lotniskach. W dramatycznych sytuacjach korzystaj z systemu gaśniczego COBRA i z jego pomocą ratuj życie oraz gaś np. pożary w kabinach. Przygotuj sprzęt i staw czoło wyzwaniu!

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows XP SP3 / Vista SP2/ Windows 7;Procesor: Intel Pentium 4 2,6 GHz lub AMD Athlon 64 2,6 GHz; Pamięć RAM: 1 GB; Dysk twardy: 1,4 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c (Nvidia GeForce FX5200 lub ATI Radeon 9600); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX;
Pełne wymagania sprzętowe znajdziesz na stronie naszej pomocy technicznej.

Symulator lotniskowej straży pożarnej - opinie:

5 gwiazdek na 5

Średnia ocena (na podstawie 2 ocen)

5 gwiazdek na 5

JEDYNY W SWOIM RODZAJU WCIĄGAJĄCY SYMULATOR!

Dodana przez

Warto zagrać bo ten tytuł wspaniale ukazuje pracę lotniskowej straży pożarnej! Ładna grafika i ciekawe misje prezentują grę wartej zainteresowania! Gorąco polecam bo jest w polskiej wersji językowej!

(0 spośród 3 osób uznało tę opinię za pomocną.)
Cześć, usługa cdp.pl jest dostępna tylko z terytorium Polski.
Zakup oraz ściąganie gier spoza Polski nie będzie możliwy. Przepraszamy. Dowiedz się więcej »