Okładka Disney
Samoloty

Disney
Samoloty

Czeka na Ciebie fascynująca, podniebna przygoda! Wzbij się pod niebiosa i poczuj wiatr w skrzydłach szybując razem z Dustym i jego ekpią!

5 gwiazdek na 5
na podstawie 1 oceny

Chcesz kupić Disney Samoloty, bo:

  • uwielbiasz Auta, czekasz na Samoloty
  • chcesz się wzbić w przestworza
  • gra jest w pełni zlokalizowana

Wideo:

Galeria:

Kliknij aby powiększyć

Disney Samoloty - opis:

Cierpiący na lęk wysokości mały samolot rolniczy Dusty marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Czy mu się to uda?

"Samoloty" to gra wideo inspirowana filmem animowanym Disneya. Tytuł zabierze graczy wysoko ponad świat znany z „Aut”, w przezabawną i pełną akcji podniebną przygodę z Dustym – wielkodusznym i uwielbiającym szybkie latanie samolotem rolniczym.
 
Gracze wzniosą się w przestworza z Dustym i innymi postaciami, między innymi Ishani, Echo i Bravo. Doborowa ekipa wyrusza na misje, organizuje wyścigi lotnicze i przeżywa fascynujące przygody na całym świecie.

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7;Procesor: Procesor: Intel®Pentium® 4 3,0 GHz, AMD Athlon®64 3500+ lub odpowiednik; Pamięć RAM: 2 GB; Dysk twardy: 8 GB wolnego miejsca; Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 256 MB VRAM (Nvidia GeForce 6600 lub ATI Radeon x1300); Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX;
Pełne wymagania sprzętowe znajdziesz na stronie naszej pomocy technicznej.© Disney

Disney Samoloty - opinie:

Brak opinii.

Cześć, usługa cdp.pl jest dostępna tylko z terytorium Polski.
Zakup oraz ściąganie gier spoza Polski nie będzie możliwy. Przepraszamy. Dowiedz się więcej »