GROSZKA. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę (MP3)

GROSZKA. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę

GROSZKA. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę (MP3)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent
Każde dziecko prędzej czy później zechce mieć psa – to raczej oczywiste. Ale czy słyszeliście o pieskach, które chciałyby mieć dzieci? Groszka to właśnie taki piesek, który chciał mieć dziewczynkę. Ale gdzie znajduje się dziewczynki dla piesków? I jak się na nie mówi? Ludziątka?

Nieco przewrotna, pełna humoru i ciepła opowieść o prawdziwej przyjaźni zwierzęcia i dziecka. Niby oczywista relacja, ale w zabawnym, nietypowym ujęciu fińskiej autorki publikacji dla dzieci, Sari Peltoniemi nabiera nowego uroku. Teraz ta wspaniała opowieść również w formie audiobooka.

Jak piesek może przysposobić dziewczynkę? Czy Dominika polubi psią karmę i mieszkanie w budzie? To chyba nie będzie takie proste, ale historia jest doprawdy interesująca i sprawi, że zarówno dzieci, jak i dorośli nie raz się uśmiechną, słuchając „Groszki. Pieska, który chciał mieć dziewczynkę”.

„Groszka” w wersji audio ukazała się w świetnej interpretacji Artura Barcisia i Anny Apostolakis. A tym, którym przypadła do gustu opowieść autorki o pieskach, polecamy również inną jej historię o zwierzętach zatytułowaną „Koci detektyw”, która również ukazała się jako audiobook.

Historię Groszki czyta Artur Barciś

Poradnik Tuuli Pudelskiej „Jak wytresować człowieka” czyta Anna Apostolakis

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"GROSZKA. Piesek, który chciał mieć dziewczynkę" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.