Grizzlin' (CD)

Grizzlin'

Grizzlin' (CD)

BeMy

Oferta specjalna -13%

BeMy

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • to jeden z najciekawszych debiutów tego roku!
 • bracia pochodzą z Francji, ale maja polskie pochodzenie i uwielbiają Polskę
 • BeMy zdobyli 2 miejsce w polskiej edycji Must Be The Music
Kup na prezent
 • Zespół BEMY założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie.


  Od najmłodszych lat interesowali się muzyką, nieustająco grając w swoim rodzinnym domu w Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej bracia postanowili kontynuować edukację muzyczną poza Francją. Opuścili dom rodzinny i wyjechali do Anglii. Upór i wytrwałość pozwoliła im na studia muzyczne w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music.


  W czerwcu 2013 wzięli udział w programie Must Be The Music. Dostali się do finału i zajęli drugie miejsce.  W maju 2014 awansowali do półfinałów eliminacji Przystanku Woodstock, Festiwalu w Jarocinie oraz zagrali na pierwszym w Polsce akustycznym koncercie w ramach brytyjskiego projektu Sofar Sounds. W maju 2014 roku zdobyli nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014. Natomiast latem 2014 zdobyli nagrodę główną na festiwalu muzycznym w Jarocinie, a na początku sierpnia zagrali na dużej scenie festiwalu Woodstock (wygrali eliminacje zespołów konkursowych). W 2015 wystąpili na festiwalu Springbreak i Letniej Trasie Radia Zet.

   

  Wiosną 2015 podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska i przystąpili do nagrywania debiutanckiego albumu, pod czujnym okiem wybitnego producenta Bogdana Kondrackiego.

   

  22 kwietnia 2016 ukazał się debiutancki album BEMY z 11 piosenkami w języku angielskim, zatytułowany „GRIZZLIN’”. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest utwór „Time”.

 • 1. Time
  2. Grizzlin‘
  3. Black Swan
  4. Oxygen
  5. Half of My Body
  6. Playard
  7. Gateway
  8. Tiny Closet
  9. Forgive me Woman
  10. Islands
  11. Let the Sun

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Grizzlin'" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.