Grillbar Galaktyka (Okładka miękka)

Grillbar Galaktyka

Grillbar Galaktyka (Okładka miękka)

Oferta specjalna -23%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
To nie jest książka o gotowaniu. To nie jest książka o kuchni. To fantastyczna przygoda, szalona podróż przez cały Kosmos, to szok, dowcip, inteligencja i zagadka kryminalna. Koniecznie przeczytajcie, co najlepszy szef kuchni wśród pisarzy i najzdolniejszy gawędziarz pośród szefów robił, kiedy go nie było!
Saanti Wrtt, magazyn "Galaxia"

Naprawdę nie chcecie się zdrowo pośmiać? Zobaczyć, w jak absurdalnym, zabawnym i dziwacznym świecie przyszło nam żyć? Nie macie ochoty doskonale się bawić, a jednocześnie zdziwić, zirytować, ocknąć, zrozumieć i zastanowić? Nie chcecie pomyśleć? Jeśli nie, to nawet nie bierzcie do łap tej książki. Bo kiedy już zaczniecie, nie będzie odwrotu. Spojrzycie na Międzygalaktyczną Unię Światów oczami Hermoso Madrid Ivena, najbardziej nieznośnego, niepoprawnego politycznie, ironicznego i inteligentnego szefa kuchni od czasu Wielkiego Wybuchu. Oczami prawdziwego Ziemianina. I niech mnie Czarna Dziura pochłonie, jeśli drań nie ma czasem racji!
Oleisty Brunatny Odłamek, satyryk, recenzent, felietonista "Stowarzyszonych w imię prawdy i radości", Zew Uwielbienia planety Tritonia
 • 18 września 2015 DamianKonieczny9406,

  Excentryczna

  Jedna z najciekawszych książek, jakie czytałem, pełno humoru, doskonała na jesienne wieczory
  Jedna z najciekawszych książek, jakie czytałem, pełno humoru, doskonała na jesienne wieczory

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1