Grillbar Galaktyka (MP3)

Grillbar Galaktyka
„Grillbar Galaktyka” to nagranie, które nie zawiera ani kulinarnych przepisów, ani nie radzi, jak podbić kosmos za pomocą smakołyków. To opowieść pełna przygód, niezwykle barwnych bohaterów i historii, które zachwyca nawet najbardziej wybrednych miłośników fantastyki.

Audiobook na podstawie książki Mai Lidii Kossakowskiej bawi i trzyma w napięciu. Bohaterem jest co prawda szef kuchni, ale nie będzie się koncentrował na tym, jak doprawić potrawy. Spojrzy na świat od jego zarania. Skrytykuje, podsumuje, opowie, jak sam to wszystko widzi. Będzie śmiesznie, a czasami gorzko prawdziwie i poważnie. Słuchacze będą na zmianę się zamyślać, irytować, dziwić i bić brawo.

To opowieść, która łączy w sobie wiele gatunków, ale która cechuje znakomity styl i niezwykle baczne obserwacje tego, co dookoła nas. Choć Kossakowska umieściła akcję „Grillbaru Galaktyka” w kosmosie, trudno czasami oprzeć się wrażeniu, że to historia, która w gruncie rzeczy jest o nas samych.

Polecamy to nagranie słuchaczom, którzy cenią sobie wartką opowieść, inteligentne postaci i ironiczny humor – z pewnością się nie zawiodą.

Książkę w wersji audio prezentuje Maciej Kowalik.

„To nie jest książka o gotowaniu. To nie jest książka o kuchni. To fantastyczna przygoda, szalona podróż przez cały Kosmos, to szok, dowcip, inteligencja i zagadka kryminalna. Koniecznie przeczytajcie, co najlepszy szef kuchni wśród pisarzy i najzdolniejszy gawędziarz pośród szefów robił, kiedy go nie było!”

Saanti Wrtt, magazyn „Galaxia”

„Naprawdę nie chcecie się zdrowo pośmiać? Zobaczyć, w jak absurdalnym, zabawnym i dziwacznym świecie przyszło nam żyć? Nie macie ochoty doskonale się bawić, a jednocześnie zdziwić, zirytować, ocknąć, zrozumieć i zastanowić? Nie chcecie pomyśleć? Jeśli nie, to nawet nie bierzcie do łap tej książki. Bo kiedy już zaczniecie, nie będzie odwrotu. Spojrzycie na Międzygalaktyczną Unię Światów oczami Hermoso Madrid Ivena, najbardziej nieznośnego, niepoprawnego politycznie, ironicznego i inteligentnego szefa kuchni od czasu Wielkiego Wybuchu. Oczami prawdziwego Ziemianina. I niech mnie Czarna Dziura pochłonie, jeśli drań nie ma czasem racji!”

Oleisty Brunatny Odłamek, satyryk, recenzent, felietonista „Stowarzyszonych w imię prawdy i radości”, Zew Uwielbienia planety Tritonia

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Grillbar Galaktyka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.