GREATEST HITZ (CD)

GREATEST HITZ

GREATEST HITZ (CD)

Limp Bizkit

Oferta specjalna -13%

Limp Bizkit

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jest to świetny prezent dla każdego fana zespołu
 • ta płyta to dobry sposób na rozpoczęcie swej przygody z nu metalem i rapcore
 • na płycie znajduje się 17 specjalnie wybranych utworów z dorobku grupy

Kup na prezent
 • Greatest Hitz - album kompilacyjny amerykańskiego zespołu Limp Bizkit wydany w 2005 roku. Na płycie znajduje się 17 specjalnie wybranych utworów z dorobku grupy.

  Limp Bizkit powstał w 1994 roku na Florydzie. Założyli go wokalista Fred Durst i basista Sam Rivers. Jakiś czas później dołączyli do nich perkusista John Otto i gitarzysta Wes Borland. Na końcu skład zespołu uzupełnił znany z legendarnej hip hopowej grupy House Of Pain, DJ Lethal. Na samym początku Limp Bizkit zdobyli sobie sympatię i wsparcie takich zespołów jak Korn, Faith No More czy Primus. Właśnie ci muzycy zapraszali ich na wspólne trasy i pomagali zdobyć publiczność. I tak, systematycznie udało im się osiągnąć sukces, o jakim chyba nawet nie marzyli. Stali się symbolem swojego pokolenia i zarazem jednym z najważniejszych zespołów rockowych lat 90’.

  Fenomen tej grupy był początkiem ogromnej popularności gatunku, określanego ogólnie jako nu metal. To właśnie Fred Durst i jego koledzy umieścili nu metalowe piosenki na szczytach list przebojów na całym świecie. Można śmiało stwierdzić, że bez nich, wiele innych zespołów nie miałoby szans na karierę o tak dużej skali. Jest faktem, że wiele piosenek Limp Bizkit to dziś niemal klasyczne, rockowe pozycje. Jak inaczej określić takie numery jak „Nookie", „Re Arranged", „My Way", „Rollin" czy „Take A Look Around". Obok tych i wielu innych doskonałych hitów zespołu na albumie znajdą się także trzy premierowe kompozycje!
 • 1
  Counterfeit
  4:48
  2
  Faith
  2:27
  3
  Nookie
  4:26
  4
  Break Stuff
  2:46
  5
  Re-Arranged
  5:55
  6
  N 2 Gether Now
  3:56
  7
  Take a Look Around
  5:20
  8
  My Generation
  3:41
  9
  Rollin
  3:35
  10
  My Way
  4:33
  11
  Boiler
  5:45
  12
  Eat You Alive
  3:56
  13
  Behind Blue Eyes
  4:30
  14
  Build A Bridge
  3:57
  15
  Why
  4:06
  16
  Lean on Me
  4:28
  17
  Home Sweet Home / Bittersweet Symphony
  3:52

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"GREATEST HITZ" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.