Gram dla Was (CD)

Gram dla Was
Witek to muzyk uliczny o niespotykanej charyzmie i wokalu, którego wyróżnia ogromna siła. Przez 13 lat pracował wyłącznie dla pieniędzy, co uważał za zajęcie niewolnicze. Właśnie z tego powodu postanowił zerwać z dotychczasowym trybem życia i rozpocząć nowy rozdział. Rozdział Muzyka Ulicy.


Do tak odważnego kroku zainspirowała go uliczna skrzypaczka. Jej muzyka sprawiła, że Witek sam wyruszył na ulicę z akordeonem, by grać dla ludzi. Tak rozpoczęła się przygoda, która doprowadziła do nagrania płyty. Muzyka Witka jest absolutnie wyjątkowa - pełna autentyczności i głębokich słów. Artysta stara się opisać świat z perspektywy obserwatora, jednakże raz po raz ujawnia swoją sympatię do ludzi. To muzykalny gawędziarz, który świetnie wyczuwa, czym jest polska mentalność i co trapi Polaków. Inspiracje czerpie z rozmów i spotkań ulicznych. Artysta uwielbia refleksyjne historie, które przekuwa na swoją, bardzo szczerą twórczość.

W muzyce Witka przeplatają się motywy ludowe i rockowe. W swoich tekstach jednak, artysta sięga po akcenty bardzo liryczne, a sama płyta powstała tak naprawdę, dzięki fanom - przechodniom i internautom, którzy mieli ogromny wpływ na jej ostateczny kształt. Muzyk sprawdzał, który z utworów cieszy się największym uznaniem i w ten sposób wybrał 10 piosenek, które trafiły na krążek. Według krytyków i dziennikarzy, Witek to nowa nadzieja polskiej sceny muzycznej.

Lista utworów:
1. Serce Wolności
2. Manifest Dziecięcy
3. Hop Słoiczku
4. Rzucę Ciebie, Rzuce Nas
5. Param, Param
6. Tesknię Za Tobą
7. Mamo, Mamo
8. Ogród Zmysłów
9. Ja Się W Tobie Zakochałem
10. Śpiewaj I Tańcz


OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gram dla Was" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.