Gracze (MP3)

Gracze
Literatura faktu w najlepszym wydaniu.

Audiobook „Gracze” ukazuje się na podstawie publikacji dziennikarki Vicky Ward, która doskonale sportretowała świat finansów w okresie prosperity i w dobie wielkiego światowego kryzysu na przykładzie historii czterech kolegów. Usłyszymy opowieść o chłopakach, którzy z różnymi doświadczeniami, ale głowami pełnymi pomysłów i sercami gotowymi do pracy postanowili otworzyć firmę i udowodnić wykształconym bankierom z Wall Street, że wystarczy ciężka praca i uczciwość, aby więcej takich jak oni mogło odnaleźć swoje miejsce w świecie wielkich finansów. Bez przygotowania, bez wielkiego wkładu pieniężnego i bez umiejętności przewidywania, jak może się skończyć zderzenie z wielką machiną biznesu.

To prawdziwa historia firmy zrodzonej z pasji, ale również opowieść o brutalnym świecie finansów, który potrafi podzielić przyjaciół nawet, gdy wszystkie interesy idą dobrze. A co dopiero, gdy przychodzi wielki krach?

Pasjonująca, napisana wartkim językiem książka „Gracze” w wersji audio ukazała się w interpretacji Adama Szyszkowskiego.

Vicky Ward jest pisarką i dziennikarką, od 2001 roku związaną z Vanity Fair. Pisze cotygodniowe felietony do portalu Huffington Post, współpracuje z telewizją CNBC. Jej teksty pojawiają się też w New York Times, Financial Times i Daily Telegraph. Brytyjka, skończyła Cambridge University, od 1997 roku mieszka i pracuje w Nowym Jorku.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gracze" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.