Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1 - Gra o tron (ebook) (do pobrania)

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1 - Gra o tron (ebook)

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 1 - Gra o tron (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -7%
5.00 / 2 głosów

Kup na prezent

Seria

Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.

Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam. Tron objął Robert – najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.George R. R. Martin (ur. w 1948 r. w New Jersey) jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • 2 marca 2015 Anastazja93,

  Wielkie rody, intrygi i tajemnicza groźba z północy

  Książka absolutnie fantastyczna! Bogactwo i różnorodność świata przedstawionego urzeka i wciąga bez reszty. Chyba nigdy nie czytałam nic z taką ilości... czytaj >
  Książka absolutnie fantastyczna! Bogactwo i różnorodność świata przedstawionego urzeka i wciąga bez reszty. Chyba nigdy nie czytałam nic z taką ilością wątków i bohaterów (no...może poza Silmarillionem) ;)
  14 lutego 2015 ElfikBook,

  Powrót do średniowiecza

  Kocham zamki i dlatego przeczytałam tę książkę. Nie wiedziałam, czego mam się spodziewać po niej, choć mój instynkt czytelniczy podpowiadał, że to będ... czytaj >
  Kocham zamki i dlatego przeczytałam tę książkę. Nie wiedziałam, czego mam się spodziewać po niej, choć mój instynkt czytelniczy podpowiadał, że to będzie genialna powieść. I nie mylił się... Wielowątkowość oraz barwność postaci sprawiły, że przebrnęłam przez nią w zaskakująco szybkim tempie. Pokochałam bohaterów i wciągnęłam się w grę o tron.

5.00

Na podstawie 2 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1