Saga Endera. Tom 1 - Gra Endera (Okładka miękka)

Saga Endera. Tom 1 - Gra Endera

Saga Endera. Tom 1 - Gra Endera (Okładka miękka)

Oferta specjalna -35%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Wobec śmiertelnego zagrożenia nadciągającego z kosmosu Ziemia przygotowuje swoją broń ostatniej nadziei. Jest nią chłopiec, w którym odkryto zalążki niezwykłego geniuszu wojskowego. Czas nagli, a przyszłość dwóch cywilizacji spoczywa w rękach dziecka...

Przygody Endera będą zdobywać nowych czytelników, kiedy dziewięćdziesiąt dziewięć procent książek pójdzie w zapomnienie.
Gene Wolfe

Jedna z tych książek, które pojawiają się raz na kilka lat, kiedy autorowi udaje się tak dobrać składniki, że powstaje prawdziwy eliksir magiczny.
Lech JęczmykOrson Scott Card (ur. 1951) – jeden z najbardziej popularnych autorów science fiction. Zadebiutował w wieku 26 lat opowiadaniem „Gra Endera”; zostało ono później rozbudowane do rozmiarów powieści, która zapoczątkowała kultowy cykl. Już w listopadzie na ekranach polskich kin zagości adaptacja książki w reżyserii Gavina Hooda. W filmie wystąpią między innymi – Ben Kingsley, Harrison Fod i Asa Butterfield w roli Endera.
 • 16 lutego 2015 Anastazja93,

  Książka o ponadprzeciętnej jednostce

  Główny bohater Ender to niezwykle ciekawa osoba. Ponadprzeciętnie uzdolniony, wrzucony w trudne, nieprzyjazne środowisko, stara się pozostać sobą i ni... czytaj >
  Główny bohater Ender to niezwykle ciekawa osoba. Ponadprzeciętnie uzdolniony, wrzucony w trudne, nieprzyjazne środowisko, stara się pozostać sobą i nie dać się stłamsić. Świetna powieść o dorastaniu z niezapomnianym zakończeniem.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1