GOTOWE NA WSZYSTKO, SEZONY 1-8 (DVD)

GOTOWE NA WSZYSTKO, SEZONY 1-8

GOTOWE NA WSZYSTKO, SEZONY 1-8 (DVD)

Desperate Housewives

Desperate Housewives

 • Data premiery :

  27 marca 2015

 • Reżyseria :

  różni

 • Obsada :

  Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross

 • Czas trwania :

  7469 min.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • jesteś wiernym fanem Gotowych na wszystko
 • spędzisz godziny ze swoimi ulubionymi bohaterami
 • serial bawi i wzrusza

 • angielska, Lektor
 • angielskie, polskie
 • 27-03-2015
 • 7469 min.
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • różni
 • Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross
 • Galapaos
 • Dolby Digital 5.1
 • Desperate Housewives
 • 16x9
 • SD
Na Wisteria Line, na pozór spokojnym, amerykańskim przedmieściu mieszka 5 kobiet, których życie właściwie niczym nie różni się od bytu typowych gospodyń domowych.

Mary Alice Young, Bree Van De Kamp, Lynette Scavo, Gabrielle Solis i Susan Mayer przyjaźnią się, choć dzieli je wszystko. Każda z nich inaczej patrzy na życie, inaczej postrzegają świat, każda z nich ma zupełnie inny charakter. Łączy je jedno - są gotowe zrobić wszystko, by osiągnąć swój cel.

Wydaje się, że są szczęśliwe, prowadzą zwykłe, beztroskie domowe życie. Jednak nie jest ono tak doskonałe. Borykają się z nie lada problemami, a gdy jedna z nich - Mary Alice z niewyjaśnionych przyczyn popełnia samobójstwo, pozostała czwórka postanawia dowiedzieć się czegoś więcej o tym zdarzeniu i odkryć prawdę.

Intrygi, małe kłamstewka i wielkie zbrodnie, tajemnice i niedomówienia, romanse i straty - cały czas otaczają przyjaciółki, a to nie daje spokoju i nie pozwala bohaterkom czuć się bezpieczne.

Mimo, że kobiety są zupełnie różne bardzo się zaprzyjaźniły, każda z nich może liczyć na pomoc ze strony pozostałych. Narodziła się między nimi prawdziwa sąsiedzka przyjaźń.Poznaj główne bohaterki:

Gabrielle Solis - seksowna trzydziestolatka, była modelką, ale rok wcześniej, w 2003 roku, porzuciła wybieg i pragnąc wygodnego życia została żoną biznesmena Carlosa. Mimo przystojnego mężą Latynosa czuła się samotna i zaniedbana, dlatego wdała się w romans z ich 17 − letnim ogrodnikiem, Jonathanem Rowlandem. Początkowo państwo Solis są bezdzietni i razem mieszkają pod numerem 4349.

Bree Van De Kamp - jest ideałem gospodyni domowej. Doskonale gotuje, sprząta bez zarzutu, szyje sobie ubrania czy samodzielnie obija meble. Została żoną chirurga Rexa oraz matką Andrew i Danielle. Posiada osobowość obsesyjno − kompulsywną, dlatego tylko otoczenie, a nie rodzina uważa ją za ideał. Mieszkają pod numerem 4354.

Lynette Scavo - to była bizneswoman, która odnosiła sukcesy w firmie reklamowej, w której poznała swego przyszłego męża, Toma. Po ślubie, na prośbę męża, zrezygnowała z pracy. Zamieszkali na przedmieściach i ona urodziła mu gromadkę urwisów. Lynette ma mnóstwo problemów z dorastającymi synami, a do tego tęskni za pracą, do której z uporem próbuje wrócić. Wszyscy mieszkają pod numerem 4355.

Susan Mayer - jest uroczą rozwódką, która rok wcześniej − w 2003 roku − rozstała się z mężem- prawnikiem i specjalistą od rozwodów, Karlem. Ze względu na łączącą ich 14 − letnią córkę Julie − zachowała jego nazwisko. Kobieta kompletnie nie umie gotować oraz ma niesamowitego pecha. Jako jedyna z przyjaciółek jest zmuszona do podjęcia pracy zawodowej - ilustruje książki dla dzieci. NIedługo po rozwodzie poznaje nieopodal mieszkającego hydraulika - Michaela Delfino, z którym wda się w długi romans. Mieszka ze swą latoroślą pod numerem 4353.

Ostatnią z przyjaciółek była Mary Alice Young - z pozoru szczęśliwa żona i matka, która popełnia samobójstwo i od pierwszych scen staje się narratorką opowieści i zza grobu komentuje wydarzenia na Wisteria Line.

Wspaniałym zestaw wszystkich 8 sezonów Gotowych na wszystko we wspaniałym wydaniu!

Spędź 120 godzin z ulubionymi bohaterkami.


Sezon 1
Odwiedź piękne gospodynie domowe z Wisteria Lane, dla których plotki, skandale oraz intrygi to chleb powszedni. Kompletny pierwszy sezon serialu pozwoli ci poznać głęboko skrywane tajemnice Gabrielle, Bree, Lynette i Susan oraz ich wścibskich sąsiadów.

Sezon 2
Przekonaj się, jak będzie wyglądać życie Bree po śmierci Rexa, jak ułoży się związek Susan i Mike’a, jak Lynette poradzi sobie po powrocie do pracy oraz co ukrywa nowa sąsiadka, która właśnie wprowadziła się na Wisteria Lane. Odwiedź ponownie najsłynniejsze przedmieścia Ameryki i poznaj sekrety pieczołowicie skrywane za fasadą doskonałości i idealnie przystrzyżonych trawników…

Sezon 3
Są plamy, których nie da się zmyć – dlatego trzeba je umiejętnie tuszować. Doskonale wiedzą o tym gospodynie z Wisteria Lane, które pranie rodzinnych brudów opanowały do perfekcji. W życiu Susan pojawia się nowy mężczyzna, Bree decyduje się na ślub z Orsonem, a Gabrielle rozwodzi się z Carlosem i wkracza na nową drogę życia. Dowiedz się, co nowego mają do ukrycia piękne przyjaciółki. W sezonie 3 wszystkie tajemnice, podstępy i skandale wyjdą na wierzch!

Sezon 4
Poznaj smak najnowszych skandali z Wisteria Lane. Co robi Gabrielle za plecami nowego męża? Jak Lynette poradzi sobie z chorobą? Do czego posunie się Edie, by zatrzymać przy sobie Carlosa? Kuszące kobiety, mroczne tajemnice, skomplikowane intrygi i zaskakujące wydarzenia, wszystko okraszone szczyptą ostrego humoru – to niezawodny przepis na wspaniałą rozrywkę.

Sezon 5
Mimo dramatycznych wydarzeń i niewygodnych sekretów gospodynie z Wisteria Lane zawsze mogły na siebie liczyć. Czy jednak wszystko zostanie po staremu po pojawieniu się Edie wraz z nowym, tajemniczym mężem? Która z nich zostanie „gospodynią roku”? Co z tajemnicami, których nie sposób dłużej ukrywać za nienagannym makijażem i czarującym uśmiechem…?

Sezon 6
Tym razem tajemnice i tragedie połączą bohaterki Gotowych na wszystko jak nigdy wcześniej! Królowe najsłynniejszych amerykańskich przedmieść są zaniepokojone pojawieniem się w okolicy nowych sąsiadów, którzy najwyraźniej mają wiele do ukrycia, a gdy na Wisteria Lane rozbija się awionetka, powodując śmierć kilku osób, wszyscy zaczynają zastanawiać się nad swoim życiem i podejmowanymi wyborami.

Sezon 7
Tym razem seksowne gospodynie z Wisteria Lane będą musiały stawić czoło nowej rywalce (Vanessa Williams), która wprowadzi jeszcze więcej zamętu w ich skomplikowane i pełne intryg życie. Renée zacznie spędzać więcej czasu z Tomem, wzbudzając tym zazdrość Lynette. Bree zainteresuje się Keithem (Brian Austin Green), Gabrielle odkryje szokującą tajemnicę z przeszłości, a Susan podejmie bardzo nietypową… pracę. Zamieszki w sąsiedztwie tylko podgrzeją i tak już gorącą atmosferę…

Sezon 8
Obejrzyj ostatni, pełen mrocznych sekretów sezon Gotowych na wszystko – kultowego serialu telewizji ABC, który bezlitośnie obalił mit spokojnego życia na przedmieściach! Najsłynniejsze gospodynie domowe świata postanawiają połączyć siły, by uporać się z ojczymem Gaby, który w przeszłości ją skrzywdził. Tymczasem Bree otrzymuje anonimową wiadomość sformułowaną identycznie jak list, który doprowadził do samobójstwa Mary Alice. Renée próbuje nawiązać gorący romans z nowym atrakcyjnym sąsiadem, Benem, podczas gdy Lynette i Tom z trudem radzą sobie z separacją, a Susan bez zastanowienia wchodzi w „związek” z nieprzewidywalnym profesorem historii sztuki. Napięcie sięga zenitu, kiedy Bree zostaje aresztowana i staje przed sądem oskarżona o morderstwo!

Zabawne. Są ludzie, którzy nie znają własnych sąsiadów. Dzielą z nimi płot i tyle a my dzieliłyśmy wszystko. Czemu zawdzięczamy to szczęście?

- Susan Delfino

 • angielska, Lektor
 • angielskie, polskie
 • 27-03-2015
 • 7469 min.
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • różni
 • Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross
 • Galapaos
 • Dolby Digital 5.1
 • Desperate Housewives
 • 16x9
 • SD

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"GOTOWE NA WSZYSTKO, SEZONY 1-8 " wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.