Gotowanie po włosku w 20 minut (Okładka miękka)

Gotowanie po włosku w 20 minut

Gotowanie po włosku w 20 minut (Okładka miękka)

MINIMUM WYSIŁKU, MAKSIMUM ZADOWOLENIA – I TO TYLKO W 20 MINUT!

Dzięki tej książce zapomnisz o nudnych daniach:

• Poznaj 130 ciekawych przepisów pogrupowanych według głównych składników, takich jak kurczaki, ryby czy makaron, aby wykorzystać produkty, które masz akurat w szafce lub lodówce.

• Skorzystaj z pożytecznych rad i wskazówek przyspieszających gotowanie, a dotyczących m.in. organizacji miejsca pracy w kuchni, potrzebnych sprzętów i przyborów, a także podstawowych smacznych składników do przechowywania w szafkach.

• Zastosuj sposoby skracające czas przyrządzania posiłku: mrożenie warzyw i posiekanych ziół lub przygotowywanie zapasów bułki tartej, aby mieć je w rezerwie.

GINO D’ACAMPO jest mistrzem nowoczesnej kuchni włoskiej. Jego książki: Dieta italiana, Włoskie dania makaronowe, Smaczna i zdrowa kuchnia włoska, Gotowanie po włosku w 20 minut są wysoko oceniane przez wielbicieli dobrego jedzenia, znakomicie się sprzedały. Urodzony na południu Włoch Gino odziedziczył zamiłowanie do gotowania po swoim dziadku. Jest dyplomowanym kucharzem. Pracował w wielu krajach europejskich. Obecnie mieszka w Anglii, prowadzi restauracje, często występuje w brytyjskiej telewizji.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gotowanie po włosku w 20 minut" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.