Gotham Central Tom 1: Na służbie (Okładka twarda)

Gotham Central Tom 1: Na służbie

Gotham Central Tom 1: Na służbie (Okładka twarda)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to jedna z najważniejszych serii komiksowych ostatnich lat
  • poznasz historię policji z Gotham, która zawsze działa w cieniu Batmana
  • lubisz komiks amerykański

Kup na prezent

Pierwszy tom serii kryminalnej rozgrywającej się w Gotham, mieście Batmana. Cykl ten został uhonorowany najważniejszymi wyróżnieniami amerykańskiego rynku komiksowego – nagrodami Eisnera i Harveya.


Policjanci z Gotham codziennie tropią nie tylko pospolitych kryminalistów. Walczą też z najdziwniejszymi i najbrutalniejszymi przestępcami świata, takimi jak Mister Freeze, Two-Face czy Firebug. Choć nie brakuje im sukcesów, pozostają w cieniu Mrocznego Rycerza.


Oto historia policjantów z Wydziału Poważnych Przestępstw, którego siedziba znajduje się w budynku Gotham Central – głównego posterunku miasta Gotham. WPP został stworzony przez komisarza Jima Gordona, który obecnie jest na emeryturze, a jego dzieło kontynuują następcy. Są oddani sprawiedliwości, ale niekoniecznie palą się do współpracy z Batmanem.


Scenariusz serii piszą tytani komiksu amerykańskiego – Ed Brubaker (The Fall, Catwoman, The Authority) i Greg Rucka (Batman, Zamieć, Za Królową i Ojczyznę, liczne powieści kryminalne), a rysunki są dziełem cenionego grafika Michaela Larka (Sandman, Superman, Batman).

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gotham Central Tom 1: Na służbie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.