Gotham Central. Tom 1: Na służbie (Okładka twarda)

Gotham Central. Tom 1: Na służbie

Gotham Central. Tom 1: Na służbie (Okładka twarda)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem Batmana
  • uwielbiasz historie osadzone w mrocznym mieście Gotham
  • kolekcjonujesz komiksy DC Comics
  • lubisz czarne kryminały

Kup na prezent
Pierwszy tom serii kryminalnej rozgrywającej się w Gotham, mieście Batmana.

 

 

Policjanci z Gotham codziennie tropią nie tylko pospolitych kryminalistów. Walczą też z najdziwniejszymi i najbrutalniejszymi przestępcami świata, takimi jak Mister Freeze, Two-Face czy Firebug. Choć nie brakuje im sukcesów, pozostają w cieniu Mrocznego Rycerza. 

 

Oto historia policjantów z Wydziału Poważnych Przestępstw, którego siedziba znajduje się w budynku Gotham Central - głównego posterunku miasta Gotham. WPP został stworzony przez komisarza Jima Gordona, który obecnie jest na emeryturze, a jego dzieło kontynuują następcy. Są oddani sprawiedliwości, ale niekoniecznie palą się do współpracy z Batmanem. 

 


 

Scenariusz serii piszą tytani komiksu amerykańskiego - Ed Brubaker (The Fall, Catwoman, The Authority) i Greg Rucka (Batman, Zamieć, Za Królową i Ojczyznę, liczne powieści kryminalne), a rysunki są dziełem cenionego grafika Michaela Larka (Sandman, Superman, Batman).

 


 

 

Cykl uhonorowano najważniejszymi wyróżnieniami amerykańskiego rynku komiksowego - nagrodami Eisnera i Harveya. Sięgnij po kolejne części:

 

Gotham Central. Tom 2: Klauni i szaleńcy

 

Gotham Central. Tom 3: W obłąkanym rytmie

 

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gotham Central. Tom 1: Na służbie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.