Goście. Część 3 (ebook) (do pobrania)

Goście. Część 3 (ebook)

Goście. Część 3 (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to ciekawe połączenie science-fiction z fantasy
  • czytałeś poprzednie części trylogii i nie możesz doczekać się zakończenia
  • jesteś fanem pióra Orsona Scotta Carda

Kup na prezent

„Goście” to ostatni tom trylogii o chłopcu, który posiada niewytłumaczalny dar widzenia ludzkiej przeszłości.


W pierwszym tomie Rigg połączył siły z innym równie utalentowanym nastolatkiem, by odnaleźć siostrę i zrozumieć, na co naprawdę go stać. W drugim – stanął przed zadaniem odczytania ścieżek przeszłości przed przybyciem nieznanych Niszczycieli, zamierzających unicestwić życie na jego planecie. Trzeci, finałowy tom to monumentalne widowisko, w którym następuje spełnienie wszystkich dotychczasowych wątków, a Rigg musi przekroczyć granice własnych możliwości i odbyć podróż nie tylko na inne planety, ale i w inne czasy, od pradziejów ludzkości po koniec ziemskiej cywilizacji, by uratować dwa światy i na zawsze zakończyć wojnę.


Card to wybitny prozaik o wielu zaletach, z których główną jest jego dar do kreowania postaci, które czytelnik lubi i z którymi się utożsamia.
„The Miami Herlad”

 

Orson Scott Card (ur. 1951) – jeden z najbardziej popularnych autorów science fiction. Zadebiutował w wieku 26 lat opowiadaniem „Gra Endera”; zostało ono później rozbudowane do rozmiarów powieści, która zapoczątkowała jeden z najpopularniejszych cykli powieściowych autora – Sagę o Enderze. Równie popularną i powiązaną z nią fabularnie serią jest Saga Cienia.

Card przedstawia nam cały wachlarz możliwości, jakie daje fantasy, a przy tym wplata je w swój misternie skonstruowany system magii.

„Wall Street Journal”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Goście. Część 3 (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.