GOO GOO DOLLS (CD)

GOO GOO DOLLS

GOO GOO DOLLS (CD)

BOXES

Oferta specjalna -14%

BOXES

 • Autorzy megahitu "Iris" powracają! „Boxes” to pierwsza po trzyletniej przerwie płyta czterokrotnie nominowanych do Grammy, multiplatynowej amerykańskiej grupy Goo Goo Dolls.


  Płytę "Boxes" promuje piosenka "So Alive".

  Głównym autorem materiału na "Boxes" jest John Rzeznik, który zatrudnił do współpracy kilku sprawdzonychprzyjaciół, między innymi Gregga Wattenberga (pracował już przy płycie GGD "Magnetic"), Dereka Fuhrmanna iDrew Pearsona (m.in. OneRepublic). W utworze "Flood" gościnnie zaśpiewała Sydney Sierota, mająca polskiekorzenie 18-letnia wokalistka popularnej grupy Echosmith. innymi piosenka "She Burns".


  Goo Goo Dolls istnieje od 1986 roku, czyli w roku 2016 świętuje okrągłą, 30. rocznicę działalności. Od samegopoczątku w zespole jest John Rzeznik, a także basista Robby Takac. W trakcie karierz Goo Goo Dolls sprzedaliponad 12 mln płyt i wylansowali 14 piosenek, które dotarły do pierwszej 10. listy "Billboardu". Największąpopularność zdobyły "Name", "Slide" I przepiękna ballada "Iris", która przez 17 tygodni okupowała szczytsinglowego zestawienia "Bilboardu", a w notowaniu spędziła rok. Goo Goo Dolls mają na koncie cztery

  1. Over And Over
  2. Souls In The Machine
  3. Flood (Feat. Sydney Sierota)
  4. The Pin
  5. Boxes
  6. Free Of Me
  7. Reverse
  8. Lucky One
  9. So Alive
  10. Prayer In My Pocket
  11. Long Way Home

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"GOO GOO DOLLS" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.