Gniewny pomruk burzy (MP3)

Gniewny pomruk burzy
Nie tylko Henryk Sienkiewicz tworzył wciągające, znakomite powieści historyczne, których akcja rozgrywa się na przełomie XIV i XV wieku. Oto audiobook na podstawie wspaniałej opowieści autorstwa Dariusza Domagalskiego.

„Gniewny pomruk burzy” to już trzecia część popularnego cyklu historyczno-fantastycznego. Autor, oprócz wątków autentycznych, postanowił też wpleść w tworzone p[rzez siebie historie motywy tajemnicze, magiczne i nie do końca dające się wytłumaczyć rozumem.

Zapraszamy do wysłuchania dalszego ciągu przygód bohaterów, których z pewnością słuchacze znają z lekcji historii i tych, których autor wspaniale zarysował już w dwóch pierwszych częściach serii.

Tym razem wraz z autentycznymi i fikcyjnymi postaciami będziemy przeżywać bitwę pod Grunwaldem. Fani gatunku będą zachwyceni – audiobook w doskonałej interpretacji Rocha Siemianowskiego to doskonałe połączenie historii i fantastyki. Ponadto narracja jest wciągająca i trzyma w napięciu, a zakończenie zaskoczy nawet największych znawców.

W wersji audio dostępne są również pozostałe tomy cyklu Domagalskiego: „Aksamitny dotyk nocy”, „Delikatne uderzenie pioruna” oraz „I niechaj cisza wznieci wojnę”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gniewny pomruk burzy" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.