Głupi Maciuś (MP3)

Głupi Maciuś
Bajka dla dzieci

Kraszewski dla dzieci! Audiobook „Głupi Maciuś” to wesoła opowieść o Maćku, który po śmierci ojca musiał wyruszyć w świat i szukać szczęścia daleko od rodzinnego domu. Miał wiele przygód, ale dzięki temu, że zawsze chętnie i bezinteresownie wszystkim pomagał i szanował nawet najmniejsze stworzenia, mógł w kłopocie również liczyć na pomoc innych.

To ciepła, nieco zapomniana, ale bardzo mądra opowieść dla dzieci, której maluchy i starszaki będą słuchały z zainteresowaniem. Uniwersalne prawdy w niej zawarte nawiązują silnie do klasycznych baśni, a stworzone przez Kraszewskiego postaci stwarzają niepowtarzalny klimat polskich ludowych opowieści.

Nagranie ukazuje się w znakomitej interpretacji Jolanty Nord, która cudownie potrafi naśladować odgłosy i intonować tak, że kwestia każdego z bohaterów brzmi indywidualnie i ciekawie.

Słuchacze będą mieli okazję poznać Maciusia i przekonać się, że wcale nie był taki głupi, jak mówi tytuł. A na pewno spotkały go ciekawe przygody i można się od niego wiele nauczyć.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Głupi Maciuś" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.