Głowa Kassandry (MP3)

Głowa Kassandry
„Głowa Kassandry” to powieść, która od lat zdobywa uznanie krytyków i odbiorców. Została wyróżniona nagrodą im. Zajdla, czyli jednym z najbardziej prestiżowych odznaczeń w dziedzinie literatury science fiction. Dostała również wyróżnienie od Gazety Wyborczej i stała się podstawa scenariusza filmowego. Wciąż sięgają po nią również nowi czytelnicy, a teraz także słuchacze i zgodnie twierdzą, ze to już klasyka gatunku.

Polecamy nagranie na podstawie tekstu marka Baranieckiego – to znakomita narracja i świat, który zostaje w pamięci jeszcze długo po ostatnim zdaniu. „Głowa Kassandry” należy do nurtu postaapokaliptycznego. Jest też poniekąd opowieścią drogi – to historia Teodora Hornica, który poszukuje tytułowej głowy. Kim lub czym jest? Jaki wpływ na losy świata i zdziesiątkowanej ludzkości ma ta misja? I czy to możliwe, aby jeszcze coś dało się zrobić?

Polecamy znakomicie zrealizowany audiobook - „Głowę Kassandry” na potrzeby nagrania przeczytał Paweł Straszewski, który jest również lektorem innych książek autora w wersji audio: „Ziarno Kirliana”, „Karlgoro godzina 18:00” oraz „Wynajęty człowiek”.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Głowa Kassandry" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.