Girl (LP) (Płyta winylowa)

Girl (LP)

Girl (LP) (Płyta winylowa)

Pharrell Williams

Pharrell Williams

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • nie przestajesz nucić ,,Happy"
 • uwielbiasz popisy sekcji smyczkowych pod komendą genialnego Hansa Zimmera
 • ta płyta przez swoje pozytywne wibracje wprowadzi Cię w wesoły nastrój
 • Girl jest to drugi studyjny album w wykonaniu amerykańskiego artysty i producenta muzycznego Pharrella Williamsa. Album został wydany 3 marca 2014 roku. Na płycie gościnnie wystąpiły takie gwiazdy jak Justin Timberlake, Miley Cyrus, Daft Punk czy Alicia Keys. Na swoim solowym krążku Williams proponuje słuchaczom przebojowy miks hip-hopu, funku, soulu i disco.

  Warto wspomnieć również o tym, że płytę miksował stały współpracownik Pharella - Mick Guzauski, a smyczki zaaranżował jeden z najbardziej znanych i cenionych kompozytorów muzyki filmowej - Hanz Zimmer.

  Album został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez fanów jak i krytyków muzycznych. Krążek osiągnął numer jeden list przebojów w 12 krajach na całym świecie, a w kolejnych 17 znalazł się w top 10.
  Do lutego 2015 roku w samych Stanach płyta sprzedała się w ponad 591,000 egzemplarzach. Głównym singlem promującym płytę był ,,Happy", który został nominowany do licznych nagród, sprzedał się w ponad 12 milionach kopii i stał się najlepiej sprzedającym się singlem w historii.

  Płyta "G I R L" poświęcona jest kobietom, co podkreślają tytuły zarówno samego albumu, jak i poszczególnych utworów. Wśród jedenastu kompozycji znajdziemy między innymi: "Marilyn Monroe", "Lost Queen" czy "It Girl".
 • Strona A:
   
  1.  Marilyn Monroe
  2.  Brand New
  3.  Hunter
  4.  Gush
  5.  Happy 
   
  Strona B:
  1.  Come Get It Bae
  2.  Gust Of Wind
  3.  Lost Queen
  4.  Know Who You Are
  5. It Girl

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Girl (LP)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.