GET UP (CD)

GET UP

GET UP (CD)

BRYAN ADAMS

Oferta specjalna -14%

BRYAN ADAMS

 • „Brand New Day” to oficjalny singiel promujący album „Get up”, który ukaże się 16 października. Album „Get Up” to dzieło, z którego Adams jest ogromnie dumny. Przy produkcji pomagał mu Jeff Lynne, która ma na koncie współpracę z Beatlesami, Paulem McCartneyem, Randym Newmanem i Tomem Pettym. „Get Up” to kolekcja doskonale dopracowanych rockowych piosenek, od porywających ‘Brand New Day’, ‘You Belong To Me’ i ‘Thunderbolt’ do bardziej spokojnych „Don’t Even Try’ i ‘We Did It All’.

  „Tej płycie towarzyszy uczucie beztroski” - dodaje Bryan Adams - „Pod wieloma względami żałuję, że nie mogłem wydać takiego albumu 25 lat temu”.

  Teledysk do „Brand New Day” jest czymś wyjątkowym - za reżyserię odpowiada sam Adams a udział w nim wzięli Helena Bonham Carter - wybitna aktorka nagrodzona statuetką BAFTA oraz Theo Hutchcraft - wokalista zespołu Hurts.

  Wersja Deluxe wydawnictwa Get UP zawiera akustyczne wersje 4 utworów oraz artystyczne ilustracje w formacie A4 wydrukowane na wysokiej jakości papierze, stworzone specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa.
 • 1. You Belong To Me
  2. Go Down Rockin’
  3. We Did It All
  4. That’s Rock and Roll
  5. Don’t Even Try
  6. Do What Ya Gotta Do
  7. Thunderbolt
  8. Yesterday Was Just A Dream
  9. Brand New Day

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"GET UP" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.