Gdzie jesteś tatusiu? (MP3)

Gdzie jesteś tatusiu?
Zagadkowa historia. Mama Pawła i Kuby dostała list z Afryki. To tam na kontrakcie przebywa ojciec chłopców. Prowadzi badania, a od pewnego czasu nie ma z nim kontaktu. Czy to oznacza, że przetrzymywany przez plemię Berberów biały człowiek to tato Kuby i Pawła?

Chłopcy postanawiają dowiedzieć się tego i organizują poszukiwania we własnym zakresie. Posłuchajcie koniecznie, jak bracia poradzili sobie w trakcie tej niezwykle niebezpiecznej i bohaterskiej misji.

Nagranie „Gdzie jesteś tatusiu?” to adaptacja wspaniałej przygodowej powieści Anny Onichimowskiej, której książki trzymają w napięciu i przedstawiają losy interesujących, sympatycznych postaci. Mnóstwo tu niezwykłych zdarzeń i fantastycznego poczucia humoru.

Do historia o rodzinie i dla rodziny – do Afryki może wybrać się z Pawłem i Kubą każdy, kto zdecyduje się posłuchać audiobooka w interpretacji Piotra Borowskiego.

Anna Onichimowska jest również autorką innych przygodowych opowieści, które ukazały się w wersji dźwiękowej. Polecamy między innymi „Ducha starej kamienicy”, „Maćka i łowców duchów” i „Lot komety”. A najmłodszym proponujemy wspaniałe „Wieczorynki”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gdzie jesteś tatusiu?" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.