Gdzie jest Nemo? (MP3)

Gdzie jest Nemo?
Strasznie jest się zgubić lub zabłądzić. To również trudne przeżycie dla tych, którzy szukają ukochanej osoby lub czekają na nią w domu.

Posłuchajcie opowieści o tym, który zaginął i o tych, którzy go szukali. Oto wspaniały audiobook w kolekcji nagrań Disneya: „Gdzie jest Nemo?”.

Posłuchajcie, dlaczego Nemo się zgubił, kto go szukał i jak skończyła się ta historia. To propozycja dla dzieci i dorosłych, którzy lubią film Disneya. Znakomity pomysł na przypomnienie sobie tej wzruszającej, pełnej przygód i zwrotów akcji historii. Z uwagi na fakt, że nagranie jest utrzymane w pogodnym nastroju i niedługie, sprawdzi się nie tylko jako relaks w ciągu dnia, ale również przed zaśnięciem, jako wieczorynka dla najmłodszych słuchaczy.

To im przypadnie do gustu zrozumiały język, sympatyczni bohaterowie i cudowna interpretacja Jacka Kawalca.

To nie jedyna wspaniała opowieść w serii audiobooków na podstawie historii Studia Walta Disneya. Polecamy także inne przygodowe nagrania, między innymi „Króla lwa”, „Przygodę Złomka”, „Kopciuszka” i „Meridę Waleczną”. Wszystkie ukazały się w znakomitych wykonaniach profesjonalnych aktorów.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gdzie jest Nemo?" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.