Gdzie diabeł mówi…do usług! (MP3)

Gdzie diabeł mówi…do usług!
Przezabawna historia autorstwa Joanny Olech teraz także do posłuchania w znakomitej interpretacji Kazimierza Kaczora.

Posłuchajcie, co może się zdarzyć, gdy na strychu znajdziemy niezwykłą książkę. Cóż, ostrzegamy, czasami niesie to za sobą straszne konsekwencje. A czasami strasznie… zabawne.

Oto opowieść o Mikołaju, który po prostu chciał zrobić zielnik. Liście trzeba w czymś zasuszyć i tak się akurat złożyło, że chłopak trafił na magiczną diabelską księgę. Jej właściciele nie są z tego powodu najszczęśliwsi. Są wściekli i trochę panikują, bo muszą odzyskać kajet, żeby w ogóle móc wrócić do domu, czyli do piekła.

Taki obrót spraw z pewnością spowoduje kilka nerwowych sytuacji, bo diabły postanowiły ruszyć tropem księgi dotarły w ślad za Mikołajem aż do szkoły.

Pogodna, niezwykle śmieszna opowieść to świetna propozycja dla młodzieży, która lubi historie nietypowe, z nutka fantazji i magii, na pograniczu absurdu, ale również z pomysłowymi bohaterami i trzymającymi w napięciu przygodami.

To jeszcze jeden audiobook z pasjonującymi historiami Joanny Olech, która jest autorką także innych interesujących opowieści: „Dynastii Miziołków”, „Anioła w supermarkecie” czy znakomitej serii o smoku Pomponie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gdzie diabeł mówi…do usług!" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.