Gdańsk (MP3)

Gdańsk
Audio przewodnik po Gdańsku, który można wykorzystać podczas samotnego zwiedzania, planowania wycieczki z przyjaciółmi lub rodziną lub gdy chcemy sobie odświeżyć informacje o historii, architekturze i interesujących miejscach w Gdańsku.

Nagranie zawiera szereg informacji, które streszczają niezwykle barwną, ponad tysiącletnią historię tego wielokulturowego miasta.

W poszczególnych rozdziałach usłyszymy między innymi o ulicy Długiej i Długim Targu, Stoczni Gdańskiej, Twierdzy Wisłoujcie, Westerplatte, Dworze Artusa i Złotej Bramie.

Nie zabraknie także informacji o poszczególnych dzielnicach miasta i miastach sąsiednich – Gdyni i Sopocie, które płynnie przechodzą jedno w drugie i współtworzą niepowtarzalny charakter tego miejsca.

Doskonale opracowane informacje, które rozbudzą ciekawość, ale nie znudzą nadmiarem dat i informacji historycznych. Profesjonalne zwiedzanie, które teraz można odbyć na własną rękę.

AudioTravels oferuje również audiobooki z przewodnikami po innych polskich miastach, jak Zakopane, Kraków, Warszawa czy Wrocław. W tej bogatej ofercie słuchacze znajdą także propozycje wycieczek zagranicznych: do Wiednia, Paryża czy Egiptu.

Audiobook zawiera:

1. Brama Wyżynna i Katownia

2. Złota Brama i Dwór Bractwa Św. Jerzego

3. Targ Węglowy i Jamark św. Dominika

4. ul. Długa i Długi Targ

5. Ratusz Głównego Miasta i Fontanna Neptuna

6. Dwór Artusa

7. Złota Kamienica i Nowy Dom Ławy

8. Zielona Brama

9. Ulica Ogarna

10. Długie Pobrzeże

11. Ołowianka, Wyspa Spichrzów i Centralne Muzeum Morskie

12. Stare Miasto

13. Stare Przedmieście

14. Stocznia Gdańska

15. Twierdza Wisłoujście

16. Westerplatte i latarnia morska w Nowym Porcie

17. Kampus Politechniki Gdańskiej

18. Wrzeszcz

19. Oliwa

20. Sopot

21. ORP Błyskawica

22. Akwarium Gdyńskie

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gdańsk" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.