Gaumardżos! Opowieści z Gruzji (MP3)

Gaumardżos! Opowieści z Gruzji
To jest Gruzja! Pełna smaków, zapachów, wyjątkowej muzyki, iście bajkowych krajobrazów, niezwykłych i życzliwych ludzi, niezliczonych anegdot towarzyskich.

Bestsellerowa opowieść o Gruzji teraz również w wersji audio, z pasją i zaangażowaniem przeczytana przez oboje autorów: Annę Dziewit-Meller i Marcina Mellera. Małżeństwo dziennikarzy, od lat zakochane w tym niezwykłym kraju, postanowiło opowiedzieć o Gruzji widzianej od środka, nie po wycieczkach z biurem podróży, ale wyprawach odbywanych na własną rękę, poznawaniu krain i ludzi takimi, jakimi są na co dzień. A codzienna Gruzja, jak przekonują Mellerowie, jest bajeczna: przyjazna, piękna, uporządkowana i niezwykle malownicza. Gruzini to ludzie dumni, ale i życzliwi, gościnni, niezwykle rodzinni, uwielbiający świętować i celebrować życie. Nie zabrakło w nagraniu również perspektywy historycznej i politycznej – opowieści o wojnach, jakie trawiły ten kraj.

Książka audio może być przewodnikiem dla tych, którzy chcą się wybrać do Gruzji, może być podręcznikiem o tym kraju, ale przede wszystkim jest dowodem wielkiej sympatii autorów dla miejsc i ludzi. Opowiadają o Gruzji z uczuciem i nie sposób oprzeć się pokusie wybrania się w taką podróż naprawdę. Czytają Marcin i Anna Mellerowie.

Marcin Meller jest również autorem publikacji „Między wariatami – opowieści terenowo-przygodowe” która ukazała się jako audiobook.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gaumardżos! Opowieści z Gruzji" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.