Gamer.mag 01 (33) 2015 (ebook) (do pobrania)

Gamer.mag 01 (33) 2015 (ebook)

Gamer.mag 01 (33) 2015 (ebook) (do pobrania)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • chcesz być na bieżąco w świecie rozrywki
  • interesujesz się grami, książkami, filmami
  • każdy Gamer.mag to skarbnica nowości

Kup na prezent
  • mobi, epub
Publicystyka AD 2015. Opóźnienia gier, nowe formy, kierunek dla magazynu. Zaczynamy rok 2015!

Nigdy nie byłem zwolennikiem postanowień noworocznych. Pomijam fakt, że to prawdopodobnie najrzadziej realizowane plany w życiu każdego człowieka. Zdecydowanie bardziej preferuję bieżące, całoroczne planowanie i realizowanie tych zadań. To właśnie to podejście przyczyniło się do rozwoju naszego magazynu w zeszłym roku.

Natomiast 2015 r. zaczynamy od kilku opóźnień. Nie naszych, na szczęście, ale branżowych. Jeszcze kilka tygodni temu żyliśmy ze świadomością, że lada moment zagramy w GTA V na PC czy Wiedźmina 3. Dla planowania magazynu to spore utrudnienie, ale i z tym sobie radzimy.

Tymczasem styczniowe wydanie magazynu GAMER.mag zaczynamy od pewnych nowości, do których przymierzaliśmy się od dawna. Najbardziej widoczna to dział „Trzy grosze”, czyli nasz redakcyjny hydepark. To test dla tej formuły, którą będziemy modyfikować – w miarę potrzeb – w kolejnych miesiącach. Ale „Trzy grosze” to nie tylko nasze luźne przemyślenia – to także lepszy kontakt z autorami. Pod każdą notką znajdziecie profile społecznościowe redakcji i/lub adresy mailowe. Jeśli tylko chcecie się odnieść do tekstów lub zwyczajnie zagadać, zapraszamy!

W numerze pojawia się też nowy cykl – „Cyfrowa plansza”. To wstęp do przetasowań, które nastąpią w niedługim czasie. Niektóre serie materiałów znikną, inne będą się pojawiać rzadziej, tak by nie wyczerpać formuły. Znajdzie się natomiast miejsce dla kolejnych „świeżynek”. Ale o tym będziemy informować na bieżąco.
  • mobi, epub

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Gamer.mag 01 (33) 2015 (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.