GAMEPAD NATEC GENESIS PV65 BEZPRZEWODOWY PC / PS3

GAMEPAD NATEC GENESIS PV65 BEZPRZEWODOWY PC / PS3

GAMEPAD NATEC GENESIS PV65 BEZPRZEWODOWY PC / PS3

Oferta specjalna -19%
  • NJG-0739
  • Natec
  • 24

BEZPRZEWODOWY GAMEPAD PC&PS3
Natec Genesis PV65 to bezprzewodowy gamepad, przeznaczony zarówno dla PS3 jak i PC, który wyniesie każdą rozgrywkę na nowy, wyższy poziom.

Agresywny gamingowy design i specjalnie zaprojektowane symbole, sprawiają że PV65 wyróżnia się na tle innych, dostępnych na rynku kontrolerów.

TRYBY D-INPUT I X-INPUT
PV65 umożliwia bezproblemowe przełączanie trybów pracy pomiędzy X-Input, a D-Input. Pozwoli to, na uniknięcie ograniczeń poszczególnych interfejsów i możliwość grania w każdą grę, zarówno na konsoli jaki i komputerze z systemem Windows. Ponadto pada można, podłączyć do ładowania, bez konieczności przerywania rozgrywki.

GUMOWANA POWIERZCHNIA
Powierzchnię kontrolera jest w całości gumowana. Taka powierzchnia zapewnia pewność chwytu, tak ważną przy dynamicznej i emocjonującej grze.

ANALOGOWE DRĄŻKI I SPUSTY
Gamepad wyposażony w 12 przycisków i 2 analogowe drążki oraz 8 kierunkowy krzyżak. Daje to możliwość, wykonywania niezliczonej ilości akcji w trakcie rozgrywki. Z Natec Genesis nie ma rzeczy niemożliwych.

WIBRACJE
PV65 jest wyposażony również, w funkcję wytwarzania wibracji. Takie rozwiązanie, wydatnie zwiększy ilość doznań i emocji, jakie towarzyszą rozgrywce. Teraz każda akcja stanie się jeszcze bardziej realistyczna.

Platforma PC, Sony PlayStation 3
Liczba przycisków 12
Pojemność baterii 600 Ah
Liczba przycisków akcji 10
Analogowe joysticki Tak
Złącza USB 2.0
Komunikacja Bezprzewodowa 2.4 GHz
Wibracje Tak
Wykończenie powierzchni Gumowane
Oprogramowanie Nie
  • NJG-0739
  • Natec
  • 24

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"GAMEPAD NATEC GENESIS PV65 BEZPRZEWODOWY PC / PS3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.